Czwarta Niedziela w ciągu roku – Święto Ofiarowania Pańskiego, 02.02.2020

1) W liturgii tygodnia:

– w poniedziałek (jutro) wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika;

– w środę wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy;

– w czwartego wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników.

2) Z racji wspomnienia św. Błażeja, w poniedziałek (jutro) na Mszach św. pobłogosławimy świece i wiernych.

3) Z powodu codziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu, która rozpoczyna się pół godziny przed Mszą św. wieczorną, nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, odprawiane jest w każdą środę, w ramach Adoracji, o godz. 17.30.

4) W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca i w związku z tym dodatkowa Adoracja Najświętszego Sakramentu, która odbywa się co miesiąc, w milczeniu, od zakończenia Mszy św. wieczornej, do godz. 20.00.

5) Spowiedź w pierwszy piątek, w czasie Mszy św. porannej i po południu, od godz. 16.30. Z racji ferii, w tym dniu nie będzie dodatkowej Mszy św. dla dzieci, o godz. 16.30.

6) W każdą sobotę, dodatkowa Adoracja Najświętszego Sakramentu, rozpoczyna się w naszym kościele po Mszy św. wieczornej i trwa do godz. 20.00. Ta adoracja jest wzbogacona w krótkie rozważania i śpiew.

7) W przyszłą niedzielę, na Mszy św o godz. 13.00, będziemy udzielać Sakramentu Chrztu Świętego. Pouczenie dla rodziców i chrzestnych będzie w sobotę, w salce na plebanii, o godz. 19.00.

8) Informujemy, że nasza Parafia ma nowy numer telefoniczny (12) 687 39 75, Jest on podany jest na stronie internetowej, oraz w gablocie parafialnej, przy wejściu do kościoła. Stary numer został wyłączony.

9) Fundacja „Życie i Rodzina” zaprasza na kurs obrońców życia. Szczegóły na plakacie, w przedsionku kościoła.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia Duszpasterskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.