Czwarta Niedziela Wielkiego Postu 22. 03. 2020

CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

22 marca 2020

1. Do końca stanu epidemicznego, w każdą niedzielę od godz. 14.00 do wieczornej Mszy Świętej, w naszym kościele, będzie można adorować Najświętszy Sakrament, skorzystać ze spowiedzi i przyjąć Komunię św. (Komunia udzielana będzie co 15 minut)

2. W dni powszednie, codzienne od godz. 17.00 do 18.00 okazja do spowiedzi świętej i Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz 17.30 do wieczornej Mszy Świętej.

Dodatkowa Adoracja sobotnia, po wieczornej Mszy św.

3. Przypominamy, że Wszystkie Msze Święte oraz celebracje liturgiczne
z naszego kościoła będą transmitowane on-line. Link znajduje się na stronie internetowej parafii. Zachęcamy wszystkich parafian do łączenia się w modlitwie.

4. W środę 25 marca przeżywać będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego jest to zarazem Dzień Świętości Życia i Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. W tym dniu osoby, które pragną podjąć się zadania modlitwy
w intencji zagrożonego życia dziecka poczętego, będą mogły rozpocząć swoją dziewięciomiesięczną nowennę. Uroczyste przystąpienie do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego w naszym kościele odbędzie się w środę podczas Mszy Świętej o godz. 7.00 i 18.00. Osoby pragnące podjąć te zobowiązania mogą uczynić to także łącząc się z transmisją on-line i przesyłając na pocztę elektroniczną parafii swoje zobowiązanie.

5. Droga krzyżowa w piątki o godz. 17.15, Gorzkie Żale – odwołane

6. Będzie można przekazać 1 % podatku na Caritas. Jest możliwość załatwienia tego drogą telefoniczną uzyskać dzwoniąc pod numer +48 501 169 801

7. “Baranki Wielkanocne” i “Paschaliki” Caritasu znajdują się przy figurze
św. Antoniego.

8. W ubiegłym tygodniu kaplica Jezusa Miłosiernego została odnowiona.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia Duszpasterskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.