OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

2 X 2022 r.

1. Rozpoczęliśmy październik miesiąc Różańca Świętego. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o g. 17.30. Matka Boża objawiając się w Fatimie wzywała do codziennej modlitwy różańcowej. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież, starszych i całe rodziny. Modlić się będziemy o pokój na świecie, za naszą Ojczyznę i za naszą Parafię. Wszyscy nosimy w sercu intencje, które warto ofiarować Bogu przez wstawiennictwo naszej Matki Maryi. Dzieci uczestniczące w różańcu otrzymywać będą każdego dnia obrazki. Kto nie może uczestniczyć w modlitwie w kościele zachęcamy do odmawiania różańca w domach.

2. W tym tygodniu wspominać będziemy:

– we wtorek – św. Franciszka z Asyżu

– w środę – św. Siostrę Faustynę Kowalską

– w piątek Matkę Bożą Różańcową

3. W poniedziałek 3.10 odbędzie się spotkanie dla młodzieży z klas 7 i 8 przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy najpierw na Mszę św. o 18.00. Spotkanie z o. Łukaszem Buksą, franciszkaninem, rozpocznie się bezpośrednio po jej zakończeniu.

4. W poniedziałek kancelaria parafialna będzie nieczynna.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W pierwszy czwartek po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich i zakonnych z naszej parafii. W piątek spowiedź święta od godziny 17.00.

6. Chorych z Komunią Świętą nawiedzimy w piątek i w sobotę.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Okruchów Św. Wojciecha a w nim konkurs z nagrodami dla dzieci. Jest również dodatek Gość Niedzielny Ekstra w cenie 1 zł.

8. Do wieczności odeszli śp Maria Zaborska lat 98, Janusz Micor lat 84 i Krystyna Gniadek lat 82. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia Duszpasterskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.