Szósta Niedziela w ciągu roku 16. 02. 2020

SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

16 lutego 2020

1. W dzisiejszą niedzielę zapraszamy wszystkich kandydatów do Bierzmowania z klas od VI do VIII wraz z Rodzicami na Mszę św. o godz. 18.00.

2. W piątek czcicieli Miłosierdzia Bożego zapraszamy na Mszę św. o godz.15.00, a po niej na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

3. W sobotę, 22 lutego, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. Pamiętajmy w naszych modlitwach o papieżu Franciszku. Naszym obowiązkiem jest wspierać jego pasterską posługę w niesieniu Ewangelii wszystkim narodom.

4. . W przyszłą niedzielę, 23 lutego – ostatnią niedzielę lutego, rozpocznie się 53. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Szczególną modlitwą ogarniemy wszystkich dotkniętych tym nałogiem oraz ich rodziny.

5. Za tydzień w niedzielę zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami na Mszę św. z obrzędem pobłogosławienia medalików na godz. 16.50.

6. W ubiegłą niedzielę gościliśmy w naszej parafii brata z zakonu Braci Mniejszych Kapucynów z Krakowa, wraz z wolontariuszami, którzy kwestowali po Mszach św. na rzecz Dzieła Pomocy św. Ojca Pio. Zebrano 7542,74 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

7. Na naszej stronie parafialnej umieszczono możliwość wirtualnego spaceru po naszym kościele. Równocześnie przypominamy o zmianie numeru telefonicznego naszej parafii. Teraz jest 12 687 39 75

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia Duszpasterskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.