Szósta Niedziela Wielkanocy 06.05.2018

 

  1. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe, codziennie o godz. 17.30. Zadbajmy o wizerunki Matki Najświętszej w naszych domach. Jeśli nie możemy w danym dniu przyjść do kościoła, to postarajmy się w gronie rodzinnym, czy sąsiedzkim zgromadzić na wspólnej modlitwie słowami Litanii Loretańskiej lub na wieczornym Apelu Jasnogórskim.

 

  1. We wtorek uroczystość Św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej.

 

  1. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 13.00 będziemy udzielać Sakramentu Chrztu św. Pouczenie dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00, w salce na plebanii.

 

  1. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy Rodziców i kandydatów do bierzmowania z klas I gimnazjum i kl. VII Szk. Podstawowej na spotkanie formacyjne podczas Mszy św. o godz. 18.00.

 

  1. Pielgrzymów zapisanych na pielgrzymkę do Włoch ks. Roman prosi o wpłatę kolejnej raty w wysokości 1000 zł w przyszłą niedzielę po Mszach św. Pozostało jeszcze 6 wolnych miejsc. Szczegółowe informacje oraz program dostępny jest w zakrystii, a także na stronie internetowej naszej parafii.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia Duszpasterskie, Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.