25 czerwca 2023r. odbyła się Msza św. dziękczynna za 3-letnią posługę ks. Tomasza Bajera w parafii św. Wojciecha. Podczas Mszy św. do służby liturgicznej zostali przyjęci nowi ministranci.

Czcigodny Księże Tomaszu!

Składamy Ci najserdeczniejsze podziękowania za 3-letnią ofiarną pracę duszpasterską w naszej parafii.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za odprawione Msze święte, mądre i pouczające kazania, homilie, pełne wiary, miłości i nadziei, udzielone sakramenty, wizyty duszpasterskie w naszych domach, a także gesty życzliwości oraz liczne rozmowy i porady, których bezinteresownie nam udzielałeś.

Dziękujemy za opiekę nad różnymi grupami, między innymi nad scholą, Oazą oraz chłopcami ze służby liturgicznej.

Dziękujemy za prowadzenie naszej gazetki parafialnej „Okruchy św. Wojciecha”, organizację wyjazdów dla młodzieży z grup parafialnych, a także przygotowanie naszych dzieci do przyjęcia sakramentów I Komunii świętej oraz Bierzmowania.

Bóg zapłać za Twoje świadectwo głębokiej i żywej wiary.

Bogu Najwyższemu niech będą dzięki za to, że postawił na naszej drodze do zbawienia Ciebie, Księże Tomaszu – wspaniałego Kapłana i mądrego i dobrego Człowieka.

Niech Najświętsza Maryja Panna otacza Księdza swoją Matczyną opieką i miłością oraz wyprasza u swego Syna wszelkie łaski i siły potrzebne do prowadzenia parafii Dobrego Pasterza w Sygneczowie.

Zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie.

Szczęść Boże!

Wdzięczni Parafianie z parafii Św. Wojciecha w Krakowie

Tekst: Redakcja

Zdj.: Aneta Noga, Marta Skowron