Nabożeństwa

 1. Nabożeństwo Różańcowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu – przez cały październik o godz. 17.30, od poniedziałku do soboty bezpośrednio po nabożeństwie możliwość przyjęcia Komunii św. (W każdą środę Parafialne Koło Radia Maryja zaprasza na modlitwę różańcową o godz. 17.30)
 2. Roraty – przez cały Adwent: dla dorosłych od poniedziałku do soboty, o godz. 06.30; dla dzieci od poniedziałku do piątku, o godz. 18.00.
 3. Droga Krzyżowa – w piątki Wielkiego Postu: dla dzieci o godz. 16.30; dla dorosłych o godz. 17.15; dla młodzieży i dorosłych o godz. 19.00.
 4. Gorzkie Żale – w niedziele Wielkiego Postu, o godz. 17.00.
 5. Nabożeństwo Majowe z Litanią Loretańską i wystawieniem Najświętszego Sakramentu – przez cały miesiąc maj, o godz. 17.30, od poniedziałku do soboty bezpośrednio po nabożeństwie możliwość przyjęcia Komunii św.
 6. Nabożeństwo Czerwcowe z Litanią Do Najświętszego Serca Pana Jezusa i wystawieniem Najświętszego Sakramentu – przez cały miesiąc czerwiec, codziennie po Mszy św. wieczornej.
 7. Msza św. i Nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia, z Koronką i wystawieniem Najświętszego Sakramentu – w każdy 3 piątek miesiąca, o godz. 15.00.
 8. Koronka do Miłosierdzia Bożego – w każdy piątek na zakończenie Mszy św. wieczornej (z wyjątkiem pierwszych piątków, piątków wypadających w adwencie, oraz piątków maja i czerwca).
 9. Litania do Św. Wojciechaw każdy czwartek na zakończenie Mszy św. wieczornej (z wyjątkiem czwartków wypadających w adwencie, oraz czwartków wypadających w maju i czerwcu).
 10. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy – w każdą środę po Mszy św. wieczornej (z wyjątkiem śród wypadających w adwencie, oraz śród wypadających w maju i czerwcu).
 11. Zmiana Tajemnic Różańca św. dla Róż Różańcowych – w pierwsze niedziele miesiąca, po Mszy św. o 07.30.
 12. Nabożeństwo Fatimskie – Od maja do października 13 – tego dnia miesiąca (z wyjątkiem niedziel), Msza św. poranna o 07.00 odprawiana jest w Kaplicy Matki Bożej Fatimskiej (wejście z boku kościoła, od ul. Wesele). Po Mszy św. Różaniec pokutny.